Služby

Proimpo tiskárny kopírky multifunkce

Prodej:

Zabýváme se prodejem všech tiskových a multifunkčních zařízení značky Kyocera a to včetně veškerého příslušenství a spotřebního materiálu. V naší nabídce naleznete jak nová, tak také starší zařízení. Pokud jste některý produkt nebo díl na našich stránkách nenašli, kontaktujte naše technicko-obchodní oddělení, které Vám podá úplné informace.

Pronájem:

Mezi naše služby patří také pronájem multifunkčních a kopírovacích zařízení. Stejně tak poskytujeme možnost leasingu zařízení.

Servis:

Pro všechny námi prodávaná nebo pronajímaná zařízení Kyocera poskytujeme servisní služby a to na celém území České republiky. Servis poskytujeme i pro starší zařízení značky Mita a Kyocera – Mita.

Optimalizace:

Jsme schopni Vám optimalizovat tiskové náklady vhodným tikovým řešením v kombinaci s odpovídajícím zařízením. Díky optimalizaci lze ušetřit až 50 procent nákladů na tisk! Nemusíte se bát, optimalizace neznamená automatickou výměnu a nákup nových zařízení. Při optimalizaci se snažíme efektivně přidělit dostupné zdroje tak, aby nedocházelo k plýtvání. Ve spojení s vhodným tiskovým řešením jsou úspory značné.

Copyright © 2015 by Proimpo Proimpo Kyocera dealer.