O nás

Proimpo tiskárny kopírky multifunkce

Společnost Proimpo, s.r.o. byla založena v roce 1991. Specializujeme se na produkty předního světového výrobce tiskáren, kopírovacích strojů a multifunkčních digitálních produktů – Japonskou společnost Kyocera-Mita.

Za dobu svého působení jsme uvedli na trh několik tisíc kopírovacích strojů všech kategorií. Pro drtivou většinu prodaných strojů zajišťujeme kompletní servis, dodávky spotřebního materiálu a xerografického papíru, pravidelnou údržbu a ekologickou likvidaci. Servisní činnost zajišťujeme po celém území České republiky sítí vlastních techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni.

Reference

logo-kbPo celou dobu své působnosti je společnost Proimpo, s. r. o. výhradním dodavatelem kopírovacích a multifunkčních strojů pro Komerční   banku a. s.

 

Ekologie

Jsme Zelená firma

Tím, že se naše společnost zapojila do projektu „Zelená firma“, umožňuje našim zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií čímž výrazně rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

Cílem projektu „Zelená firma“ je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace odpadů vysloužilých elektrospotřebičů. Ty obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je rtuť, olovo, kadmium, brómované zpomalovače hoření a další, ale také velké množství recyklovatelných a využitelných materiálů.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností mohou zaměstnanci odkládat do boxu, který je umístěn v administrativní budově. Projekt naší společnosti dále umožňuje recyklaci také objemného firemního elektroodpadu.

Zapojením se do projektu „Zelená firma“ naše společnost dokazuje ekologické myšlení, a to jak směrem k zaměstnancům, tak i směrem k veřejnosti. Jedná se o další krok k našemu dlouhodobému cíli – snižovat zatížení životního prostředí. Zároveň nabízíme zaměstnancům benefit v podobě možnosti recyklace drobného „domácího“ elektroodpadu.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.

Copyright © 2015 by Proimpo Proimpo Kyocera dealer.