Společnost Proimpo, s.r.o. byla založena v roce 1993. Specializujeme se na produkty předního světového výrobce tiskáren, kopírovacích strojů a multifunkčních digitálních produktů – Japonskou společnost Kyocera.

Za dobu svého působení jsme uvedli na trh několik tisíc kopírovacích strojů všech kategorií. Pro drtivou většinu prodaných strojů zajišťujeme kompletní servis, dodávky spotřebního materiálu a xerografického papíru, pravidelnou údržbu a ekologickou likvidaci. Servisní činnost zajišťujeme po celém území České republiky sítí vlastních techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni. Jsme autorizovaný servisní partner Kyocera.

Jsme schopni zajistit kompletní IT vybavení kanceláře a to včetně programového. V případě, že na trhu neexistuje vhodné řešení, jsme schopni ho vytvořit na míru, dle potřeb zákazníka.

Reference

logo-kbPo celou dobu své působnosti je společnost Proimpo, s. r. o. výhradním dodavatelem kopírovacích a multifunkčních strojů pro Komerční   banku a. s.

Ve spolupráci s DXC.technology zajišťujeme provoz customizovaných IT řešení.

Ekologie

Jsme zelená firma

Tím, že se naše společnost zapojila do projektu „Zelená firma“, umožňuje našim zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií čímž výrazně rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

Cílem projektu „Zelená firma“ je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace odpadů vysloužilých elektrospotřebičů. Ty obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je rtuť, olovo, kadmium, brómované zpomalovače hoření a další, ale také velké množství recyklovatelných a využitelných materiálů.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností mohou zaměstnanci odkládat do boxu, který je umístěn v administrativní budově. Projekt naší společnosti dále umožňuje recyklaci také objemného firemního elektroodpadu.

Zapojením se do projektu „Zelená firma“ naše společnost dokazuje ekologické myšlení, a to jak směrem k zaměstnancům, tak i směrem k veřejnosti. Jedná se o další krok k našemu dlouhodobému cíli – snižovat zatížení životního prostředí. Zároveň nabízíme zaměstnancům benefit v podobě možnosti recyklace drobného „domácího“ elektroodpadu.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.